Dodatkowy konkurs na wyjazdy studentów do uczelni w Korei Południowej, Niemczech i Rosji w ramach wymiany bilateralnej w semestrze letnim 2021/2022

Dział Współpracy Międzynarodowej UJ ogłasza dodatkowy konkurs dla studentów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych na semestralne wyjazdy w semestrze letnim roku akademickiego 2021/2022 w celu realizacji części programu studiów w uczelniach partnerskich, w ramach podpisanych na szczeblu ogólnouczelnianym porozumień bilateralnych.

Szczegółowe informacje dostępne pod linkiem.

TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW: 28 września 2021 r., godz. 12:00 CEST.

Osoby kontaktowe w DWM:

Uczelnie europejskie:
mgr Magdalena Czarnik
magdalena.czarnik@uj.edu.pl
tel. 12 663 30 44

Uczelnie azjatyckie:
mgr Adriana Hołub-Palonka
adriana.holub-palonka@uj.edu.pl
tel. 12 663 30 15

UWAGA: Konkurs na wymianę do innych uczelni partnerskich zostanie ogłoszony w listopadzie br.