Program Profesorów Wizytujących 2022

Dział Współpracy Międzynarodowej uprzejmie informuje o możliwości zgłaszania kandydatur - gości zagranicznych na przyjazdy do jednostek UJ w 2022 r. w ramach Programu Profesorów Wizytujących.

W ramach Programu Profesor Wizytujący będzie miał możliwość przeprowadzenia min. 60 godzin zajęć dydaktycznych w wybranej jednostce UJ. Ze środków Programu Profesorowi wypłacane jest wynagrodzenie za prowadzone zajęcia dydaktyczne, zapewniane jest bezpłatne zakwaterowanie na cały okres pobytu oraz finansowane są koszty podróży do i z UJ.

Zgłoszenia do Programu przyjmowane są w terminie od 27 października do 24 listopada 2021 r.

Szczegółowe informacje o Programie oraz dokumenty zgłoszeniowe dostępne są na stronie internetowej Działu Współpracy Międzynarodowej.

Zachęcamy do zgłaszania kandydatur!

Szczegółowych informacji o ofercie udzielają:

Monika Kołek
monika.kolek@uj.edu.pl