Wolne miejsca na wymianę bilateralną do uczelni europejskich w 2019 r. oraz do uczelni pozaeuropejskich w roku akad. 2019/2020

DWM uprzejmie informuje, że pozostały jeszcze wolne miejsca na wyjazdy krótkoterminowe (3–14 dni) pracowników naukowo/dydaktycznych w ramach wymiany bilateralnej w roku kalendarzowym 2019 do następujących uczelni europejskich w: Bochum (4 miejsca), Bratysławie (5 miejsc), Budapeszcie (2 miejsca), Erlangen (2 miejsca), Iwano Frankiwsku (3 miejsca), Kolonii (2 miejsca), Peczu (2 miejsca), Pradze (2 miejsca), Sofii (1 miejsce), Wlk Tyrnowie (1 miejsce) i Zagrzebiu (2 miejsca)

oraz na wyjazdy na wyjazdy (do 30 dni) pracowników naukowo/dydaktycznych w roku akad. 2019/20 do uczelni pozaeuropejskich w: Gruzji (Caucasus International University), Indiach (Manipal Academy of Higher Education, USA (University at Buffalo) oraz na Tajwanie (National Cheng Kung University, Tamkang University).

Szczegółowe informacje

Formularze: Zgłoszenie na wymianę bilateralną, Program roboczy oraz inne dokumenty (uczelnie pozaeuropejskie) należy składać w DWM – Sekcja ds. współpracy międzynarodowej, Czapskich 4, pok. 25, w terminie do dnia 24 maja 2019.

Kwalifikacja według kolejności zgłoszeń. Dostępność miejsc do poszczególnych uczelni będzie sukcesywnie aktualizowana na stronie DWM.

Konkurs na wyjazdy w ramach Programu SYLFF
KONKURS na wyjazdy na staże zagraniczne w ramach Projektu ZintegrUJ