RÓWNIEŻ NA FACEBOOK

Wolne miejsca na wymianę bilateralną do uczelni europejskich w 2019 r. oraz do uczelni pozaeuropejskich w roku akad. 2019/2020

DWM uprzejmie informuje, że pozostały jeszcze wolne miejsca na wyjazdy krótkoterminowe (3–14 dni) pracowników naukowo/dydaktycznych w ramach wymiany bilateralnej w roku kalendarzowym 2019 do następujących uczelni europejskich w: Bochum (5 miejsc), Bratysławie (5 miejsc), Budapeszcie (2 miejsca), Erlangen (2 miejsca), Getyndze (2 miejsca), Iwano Frankiwsku (4 miejsca), Kolonii (3 miejsca), Peczu (2 miejsca), Pradze (4 miejsca), Sankt Petersburgu (1 miejsce), Sofii (1 miejsce), Wlk Tyrnowie (3 miejsca) i Zagrzebiu (2 miejsca)

oraz na wyjazdy na wyjazdy (do 30 dni) pracowników naukowo/dydaktycznych w roku akad. 2019/20 do uczelni pozaeuropejskich w: Gruzji (Caucasus International University), Indiach (Manipal Academy of Higher Education,  Korei Południowej (Jeju National University), USA (University at Buffalo) oraz na Tajwanie (National Cheng Kung University, Tamkang University, National Chengchi University).

Szczegółowe informacje

Formularze: Zgłoszenie na wymianę bilateralną, Program roboczy oraz inne dokumenty (uczelnie pozaeuropejskie) należy składać w DWM – Sekcja ds. współpracy międzynarodowej, Czapskich 4, pok. 25, w terminie do dnia 31 stycznia 2019.

Kwalifikacja według kolejności zgłoszeń. Dostępność miejsc do poszczególnych uczelni będzie sukcesywnie aktualizowana na stronie DWM.

Utrecht Network Australian-European Network (AEN) 2019-2020
Young Researchers Grant - Utrecht Network 2019-2020
Przyjazdy doktorantów z uczelni zagranicznych w ramach Programu PROM
Dodatkowy konkurs dla doktorantów na wyjazdy w ramach projektu PROM