RÓWNIEŻ NA FACEBOOK

Wolne miejsca na wymianę bilateralną do uczelni europejskich w 2019 r. oraz do uczelni pozaeuropejskich w roku akad. 2019/2020

DWM uprzejmie informuje, że pozostały jeszcze wolne miejsca na wyjazdy krótkoterminowe (3–14 dni) pracowników naukowo/dydaktycznych w ramach wymiany bilateralnej w roku kalendarzowym 2019 do następujących uczelni europejskich w: Bochum (5 miejsc), Bratysławie (5 miejsc), Budapeszcie (2 miejsca), Erlangen (2 miejsca), Heidelbergu (3 miejsca), Getyndze (2 miejsca), Iwano Frankiwsku (4 miejsca), Kolonii (4 miejsca), Lwowie (3 miejsca), Padwie (1 miejsce), Peczu (2 miejsca), Pradze (5 miejsc), Sankt Petersburgu (2 miejsca), Sofii (1 miejsce), Trewirze (1 miejsce), Wlk Tyrnowie (3 miejsca) i Zagrzebiu (2 miejsca)

oraz na wyjazdy na wyjazdy (do 30 dni) pracowników naukowo/dydaktycznych w roku akad. 2019/20 do uczelni pozaeuropejskich w: Chinach (Shanghai International Studies University), Gruzji (Caucasus International University), Indiach (Manipal Academy of Higher Education, Japonii (Tokyo University of Agriculture and Technology), Korei Południowej (Jeju National University), Republice Południowej Afryki (Stellenbosch University), USA (University at Buffalo) oraz na Tajwanie (National Cheng Kung University, Tamkang University, National Chengchi University).

Szczegółowe informacje

Formularze: Zgłoszenie na wymianę bilateralną, Program roboczy oraz inne dokumenty (uczelnie pozaeuropejskie) należy składać w DWM – Sekcja ds. współpracy międzynarodowej, Czapskich 4, pok. 25, w terminie do dnia 30 listopada 2018.

Kwalifikacja według kolejności zgłoszeń. Dostępność miejsc do poszczególnych uczelni będzie sukcesywnie aktualizowana na stronie DWM.

Konkurs na wyjazdy studentów i doktorantów do uczelni pozaeuropejskich w ramach wymiany bilateralnej w 2019/2020
Oferta DAAD na rok 2019/2020
Dodatkowa wymiana bilateralna pracowników do uczelni europejskich w 2018 r.
PROGRAMY WYMIANY OSOBOWEJ - NAWA