Wymiana bilateralna w 2019 oraz w roku akad. 2019/20

DWM uprzejmie informuje, że pozostały jeszcze wolne miejsca na wyjazdy krótkoterminowe (3–14 dni) pracowników naukowo/dydaktycznych w ramach wymiany bilateralnej w roku kalendarzowym 2019 do następujących uczelni europejskich w:

Bochum (4 miejsca), Bratysławie (5 miejsc), Erlangen (2 miejsca), Iwano Frankiwsku (3 miejsca), Kolonii (1 miejsce), Pradze (2 miejsca), Sofii (1 miejsce), Wlk Tyrnowie (1 miejsce), Zagrzebiu (2 miejsca)

oraz na wyjazdy na wyjazdy (do 30 dni) pracowników naukowo/dydaktycznych w roku akad. 2019/20 do uczelni pozaeuropejskich w:

Indiach  – Manipal Academy of Higher Education; Uzbekistanie  – Samarkand State University;  Indonezji  –  Atma Jaya Catholic University of Indonesia in Jakarta; Chinach  – Southern University of Science and Technology (SUSTech) oraz Beijing  University of Technology (BJUT).

Szczegółowe informacje

Formularze: Zgłoszenie na wymianę bilateralną, Program roboczy oraz inne dokumenty (uczelnie pozaeuropejskie) należy składać w DWM – Sekcja ds. współpracy międzynarodowej, Czapskich 4, pok. 25, w terminie do dnia 30 września 2019.

Kwalifikacja według kolejności zgłoszeń. Dostępność miejsc do poszczególnych uczelni będzie sukcesywnie aktualizowana na stronie DWM.

Szkolenie - Protokół dyplomatyczny
Nowe wydanie Newsletter - Summer 2019