Wymiana bilateralna pracowników w 2020 - wolne miejsca na wyjazdy do uczelni europejskich

DWM uprzejmie informuje, że pozostały jeszcze wolne miejsca na wyjazdy krótkoterminowe (3–14 dni) pracowników naukowo/dydaktycznych w ramach wymiany bilateralnej w roku kalendarzowym 2020 do następujących uczelni europejskich w:

Bochum (5 miejsc), Bratysławie (5 miejsc), Budapeszcie (3 miejsca), Erlangen (1 miejsce), Getyndze (1 miejsce), Iwano Frankiwsku (4 miejsca), Jekaterynburgu (5 miejsc), Kijowie (3 miejsca), Kolonii (3 miejsca), Lipsku (2 miejsca), Lwowie (5 miejsc), Peczu (3 miejsca), Pradze (2 miejsca), Salzburgu (3 miejsca), Sankt Petersburgu (1 miejsce), Sofii (2 miejsca), Trewirze (3 miejsca), Wlk Tyrnowie (1 miejsce) oraz Zagrzebiu (1 miejsce).

Termin składania dokumentów: do 31 grudnia 2019 r.

Kwalifikacja według kolejności zgłoszeń. Dostępność miejsc do poszczególnych uczelni będzie sukcesywnie aktualizowana na tej stronie.

Szczegółowe informacje o poszczególnych uczelniach

Formularze: Zgłoszenie na wymianę bilateralną, Program roboczy.

Nowe wydanie Newsletter - Autumn 2019
[aktualnosci] Wymiana bilateralna pracowników w 2020 oraz w roku akad. 2020/2021
Dodatkowy konkurs – wymiana bilateralna doktorantów w 2020 – uczelnie europejskie
“Climate change: from perception to action?” UNA EUROPA alliance workshop