Instrukcja postępowania w przypadku odwołania/skrócenia/przełożenia wyjazdu z powodu koronawirusa

W związku wydaniem w dniu 12.05.2020 r. Zarządzenia nr 46 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego w sprawie: przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego i wynikającej z niego decyzji o wstrzymaniu wszystkich wyjazdów zagranicznych do 30.09.2020 roku pracowników, doktorantów i studentów UJ informujemy o konieczności przekazania do Działu Współpracy Międzynarodowej stosownych dokumentów anulujących lub skracających wyjazdy zagraniczne.

Szczegółowa procedura