Międzynarodowe Targi Mobilności i Dni Partnerskie UJ

 

Zapraszamy serdecznie wszystkich studentów, doktorantów i pracowników UJ do udziału w Międzynarodowych Targach Mobilności i Dniach Partnerskich Uniwersytetu Jagiellońskiego, które odbędą się 28 i 29 listopada 2017 r. w budynku Auditorium Maximum UJ.  

Wydarzenie organizowane jest przez Dział Współpracy Międzynarodowej UJ oraz Centrum Wsparcia Dydaktyki i Spraw Studenckich, Dział Promocji i Działu Obsługi Studentów Zagranicznych.

 

Targi Mobilności i Dni Partnerskie UJ mają na celu przybliżenie całej społeczności akademickiej UJ informacji na temat możliwości kształcenia się, odbywania staży naukowych, dydaktycznych i wizyt badawczych w instytucjach zagranicznych w ramach porozumień o współpracy lub w ramach programów oferowanych przez UJ oraz różne instytucje krajowe i zagraniczne.

 

Pracownicy i studenci będą mogli osobiście zapoznać się z ofertą edukacyjną i stypendialną kilkunastu uczelni i instytucji odwiedzając ich stoiska i uczestnicząc w prezentacjach i wykładach.

 

W dwudniowym programie wydarzenia nie zabraknie ciekawych warsztatów, wykładów, slajdowisk, quizu zorganizowanego z okazji 30-lecia Programu Erasmus, a także imprez kulturalnych. To również doskonała okazja do wykorzystania swoich kompetencji językowych.

 

Zapisy na wydarzenie na stronie Tygodnia Jakości Kształcenia już wkrótce!

PROGRAM TARGÓW MOBILNOSCI I DNI PARTNERSKICH

 

Contact details

Dorota Maciejowska

Head of International Relations Office

Czapskich 4, room 13
Phone: +48 12 663 1110
dorota.maciejowska@uj.edu.pl