Program Zawacka NAWA - Oferta wyjazdowa w roku akademickim 2024/25

Dział Współpracy Międzynarodowej UJ informuje o możliwości aplikowania na wymianę osobową pracowników naukowych, uczestników szkół doktorskich oraz studentów w ramach Programu Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej Zawacka NAWA - Oferta wyjazdowa w roku akademickim 2024/25.

Osoby zainteresowane wyjazdami składają aplikacje za pośrednictwem systemu teleinformatycznego NAWA do 31 stycznia 2024 r. do godziny 15:00 (z wyjątkiem Japonii – termin składania wniosków upływa 31 marca 2024 r.).

Jednym z dokumentów wymaganych do aplikacji jest Zgłoszenie/Nominacja ze strony uczelni. W związku z tym osoby zainteresowane aplikowaniem proszone są o złożenie w terminie do 30 stycznia 2024 r. w Dziale Współpracy Międzynarodowej (ul. Czapskich 4, pok. 26) lub drogą mailową następujących dokumentów:

PRACOWNICY, UCZESTNICY SZKÓŁ DOKTORSKICH:

• Uzupełniony wniosek wydrukowany z systemu teleinformatycznego podpisany przez dyrektora instytutu  i/lub dziekana wydziału/dyrektora szkoły doktorskiej
  • Uzupełnione zgłoszenie z uczelni naukowcy
  • Zaświadczenie o statusie doktoranta (tylko doktoranci)

STUDENCI:

Osoba do kontaktu w DWM: