Nabór wniosków do nowej Edycji Programu NAWA im. Ulama

Dział Współpracy Międzynarodowej UJ informuje, że Narodowa Agencja Wymiany Akademickiej (NAWA) otworzyła nabór wniosków do nowej edycji Programu im. Ulama.

Program umożliwia przyjazdy do Polski na okres od 6 do 24 miesięcy wyróżniających się naukowców, posiadających co najmniej stopień naukowy doktora, którzy włączą się w prowadzone w uczelni aktywności naukowe.

Wniosek składany jest przez naukowca wyłącznie w formie elektronicznej w Systemie teleinformatycznym Agencji. Nabór wniosków w Programie będzie prowadzony do 15 maja 2024 roku do godz. 15:00 czasu polskiego

Jednym z obowiązkowych załączników do wniosku jest tzw. Zaproszenie z Ośrodka goszczącego. Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z procedurą podpisywania dokumentów dla przyjeżdżających cudzoziemców. Szczegółowe informacje dotyczące Programu są dostępne na stronie NAWA. Zaproszenie z Ośrodka goszczącego należy przesłać do DWM najpóźniej do piątku 10 maja br.

Osoba do kontaktu:
Katarzyna Włodkowska-Łoziak