JAPONIA - NAWA - STYPENDIA ZAGRANICZNE W RAMACH WSPÓŁPRACY BILATERALNEJ

więcej o JAPONIA - NAWA - STYPENDIA ZAGRANICZNE W RAMACH WSPÓŁPRACY BILATERALNEJ
BREXIT. <br>Podróżowanie do Wielkiej Brytanii po 1 stycznia 2021 r.

BREXIT.
Podróżowanie do Wielkiej Brytanii po 1 stycznia 2021 r.

więcej o BREXIT.
Podróżowanie do Wielkiej Brytanii po 1 stycznia 2021 r.

więcej o Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii. Zmiany do Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 14 stycznia 2021r., obowiązek zgłoszenia poddania się kwarantannie do GIS .

więcej o Protokół z wyboru oferty na przygotowanie i przeprowadzenie kursu z języka angielskiego

więcej o Konkurs na wymianę bilateralną studentów i doktorantów w roku akademickim 2021/2022 do uczelni europejskich i pozaeuropejskich

więcej o Protokół z wyboru oferty na wykonanie sukcesywnych tłumaczeń z języka polskiego na język angielski.

więcej o Zapytanie ofertowe na sukcesywne wykonanie tłumaczeń z języka polskiego na język angielski zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia.
Zaproszenie do składania ofert! Kursy Językowe!

więcej o Zaproszenie do składania ofert! Kursy Językowe!
Program Profesury Gościnnej (Visiting Professors Programme) 2021

więcej o Program Profesury Gościnnej (Visiting Professors Programme) 2021