RÓWNIEŻ NA FACEBOOK

Konkurs na wyjazdy studentów i doktorantów do uczelni pozaeuropejskich w ramach wymiany bilateralnej w 2019/2020

Dział Współpracy Międzynarodowej UJ ogłasza konkurs na wyjazdy studentów i doktorantów studiów stacjonarnych i niestacjonarnych na studia częściowe do uczelni partnerskich w krajach pozaeuropejskich w ramach wymiany bilateralnej w roku akademickim 2019/2020.

Wymagane dokumenty należy składać w DWM – Sekcja ds. współpracy międzynarodowej, Czapskich 4, pok. 25, w terminie do dnia 10 grudnia 2018 r.

Konkurs na wyjazdy do uczelni pozaeuropejskich

Informacja o uczelniach

Wolne miejsca na wymianę bilateralną do uczelni europejskich w 2019 r. oraz do uczelni pozaeuropejskich w roku akad. 2019/2020
Oferta DAAD na rok 2019/2020
Dodatkowa wymiana bilateralna pracowników do uczelni europejskich w 2018 r.
PROGRAMY WYMIANY OSOBOWEJ - NAWA