PILNA WIADOMOŚĆ dotycząca dodatkowych lotów na trasie Warszawa-Paryż/Nicea

W imieniu Ambasady Francji w Polsce przekazujemy pilną wiadomość dotyczącą dodatkowych lotów na trasie Warszawa-Paryż/Nicea między 25 a 31 marca 2020.

Z uwagi na zaostrzone i wydłużone środki izolacyjne, ambasada rekomenduje studentom Erasmus zbliżającym się do końca pobytu w Polsce i chcącym wrócić do Francji, żeby zrobić to w możliwie najbliższym czasie i skorzystać z proponowanych, nowych lotów.

Prosimy studentów chcących wyjechać z Polski o kontakt mailowy z ambasadą pod adresem : consulat@ambafrance-pl.org

W mailu należy podać następujące dane :

- imię

- nazwisko

- datę urodzenia

- miejsce urodzenia

- numer paszportu lub dowodu osobistego

- adres e-mail

- numer telefonu (LOT będzie się kontaktował telefonicznie)

Uwaga! Osoby, który zapisywały się już wcześniej, proszone są mimo wszystko o zapisanie się ponownie i przekazanie wszystkich danych wskazanych powyżej.

FR

La LOT met à nouveau en place plusieurs vols Varsovie – Paris/Nice du 25 au 31 mars 2020.

Au vu du renforcement et de la prolongation des mesures de confinement, l’ambassade recommande aux étudiants Erasmus dont le séjour toucherait à son terme et qui souhaiteraient rentrer en France à le faire dans les meilleurs délais en profitant de ces nouveaux vols.

Les étudiants souhaitant quitter la Pologne sont invités à s’inscrire par mail :consulat@ambafrance-pl.org.

Fournissez à l’adresse générique du consulat ci-dessus votre :

• nom
  • prénom
  • date de naissance
  • lieu de naissance
  • numéro de passeport ou de carte nationale d’identité
  • adresse mail
  • numéro de téléphone (la LOT vous contactera par téléphone).

Attention ! Les personnes qui s’étaient inscrites auparavant, doivent tout de même s’inscrire de nouveau et fournir toutes les données demandées (liste ci-dessus).

Szkoła Letnia 2020 w Cambridge - ODWOŁANA z powodu koronawirusa
Nowe zasady bezpieczeństwa w Polsce związku z koronawirusem
IATA informacje dot. ograniczenia w transporcie lotniczym
#LOTdoDomu