Instrukcja postępowania w przypadku odwołania/skrócenia/przełożenia wyjazdu z powodu koronawirusa

Zgodnie z Zarządzeniem nr 61 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 19 czerwca 2020 roku dopuszcza się możliwość wyjazdów zagranicznych pracowników, doktorantów i studentów wyłącznie w celu prowadzenia badań naukowych. Przywraca się również możliwość przyjazdów do UJ gości zagranicznych z zachowaniem obowiązujących przepisów sanitarnych.

Zgodnie z Zarządzeniem nr 46 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z 12 maja 2020 roku wyjazdy w celach innych niż badania naukowe są zawieszone do 30 września 2020r.

W związku wydaniem w dniu 12.05.2020 r. Zarządzenia nr 46 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego w sprawie: przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 wśród społeczności akademickiej Uniwersytetu Jagiellońskiego i wynikającej z niego decyzji, informujemy o konieczności przekazania do Działu Współpracy Międzynarodowej stosownych dokumentów anulujących lub skracających wyjazdy zagraniczne.

Szczegółowa procedura